با حضور رییس فدراسیون ورزش سه گانه کشور و مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی ، آیین تودیع و معارفه سرپرست هیات ورزش سه گانه آذربایجانشرقی برگزار شد. در این ایین سردار عزت الله جعفری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی به سمت سرپرست هیات ورزش سه گانه آذربایجانشرقی منصوب شد. در این ایین از خدمات و تلاشهای جمشید خطیبی رییس سابق هیات تجلیل و قدردانی شد.

 

در این آیین سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت : سردار جعفری از پیشکسوتان جبهه و جنگ و علاقمند به ورزش هستند.

اسبقیات افزود : کسب رتبه دومی کشوری در رده بندی هیاتهای ورزشی کشور حاصل تلاش هیات شبانه روزی هیات بوده و این جایگاه بایستی حفظ و حتی ارتقاء یابد.

وی افزود : حضور جمشید خطیبی در بدنه هیات در توسعه و اعتلای این رشته موثر خواهد بود.

در این آیین حکم صادره از سوی محمد علی صبور رییس فدراسیون ورزش سه گانه کشور به سردار عزت الله جعفری اهداء شد.

در حکم صادره آمده است : بنا به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی در مدیریت امور ورزشی و با عنایت به اهمیت رشته المپیکی ورزش سه گانه و استعداد این رشته در ایران اسلامی ، شما را به عنوان سرپرست هیات آذربایجانشرقی منصوب می نمایم

وی در ادامه آورده است : شایسته است ترتیبی اتخاذ گردد تا بر اساس تبصره 3 ماده 10 آیین نامه هیاتهای ورزشی استانها با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان در حداقل زمان نسبت به برگزاری انتخابات رییس هیات ورزش سه گانه آن استان اقدامات لازم صورت پذیرد.

امید است با یاری خداوند منان در پرورش ، کشف استعدادهای ورزشی ، توسعه و تعمیم این رشته بیش از گذشته در آن استان موفق و موید باشید.