مسابقات آزاد دواتلون ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی هیات ترای اتلون استان؛ مسابقات آزاد دواتلون همزمان با مسابقات دواتلون قهرمانی کشور نخبگان از ۱۲ الی ۱۶ آبان ماه در دو بخش بانوان (از ۱۲ الی ۱۴ آبان) و آقایان (از ۱۴ الی ۱۶ آبان) برگزار می گردد.

این مسابقات به میزبانی شهر تبریز و در ورزشکار یادگار امام، در بخش مردان در دو رده سنی زیر ۱۶ و زیر ۱۴ سال از و در بخش بانوان در رده سنی زیر ۱۶ سال برگزار می گردد.

به نفرات اول تا سوم این مسابقات جوایز نقدی به شرح زیر اهدا می گردد:

نفر اول: ۷۵۰/۰۰۰ تومان
نفر دوم ۵۰۰/۰۰۰ تومان
نفر سوم ۲۵۰/۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است که ورزشکاران علاقه مند به حضور در این مسابقات می بایست درخواست شرکت در مسابقات را حداکثر تا تاریخ ۷ آبان ماه برای بخش بانوان و ۹ آبان ماه در بخش آقایان به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام نمایند.

خاطر نشان می گردد که کلیه ورزشکاران برای شرکت در این مسابقات می بایست نتیجه تست PCR کرونا با شرایط ذکر شده در دستورالعمل مسابقات را همراه داشته باشند. (تست بانوان با تاریخ بعد از ۸ آبان و آقایان پس از ۱۰ آبان مورد تایید بوده و می بایست ممهور به مهر آزمایشگاه باشد.)

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۷۶۱۰۹۳ با فدراسیون تماس حاصل فرمایند و دستورالعمل مسابقات را از طریق لینک زیر در سایت فدراسیون، بخش دستورالعمل ها مشاهده و دریافت نمایند