یک مدال طلای انفرادی و مقام اول تیمی نوجوانان و  مقام سوم تیمی نونهالان حاصل تلاش سه گانه کاران استان آذربایجان شرقی در استان البرز

 

 مسابقات دوگانه آبی پسران المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات سه گانه استان؛ مسابقات دوگانه آبی پسران المپیاد استعدادهای برتر در دو رده نونهالان و نوجوانان به میزبانی شهر طالقان در استان البرز برگزار شد که سه گانه کاران استان به یک مدال طلای انفرادی دست یافته و به ترتیب  در جایگاه اول تیمی نوجوانان و  جایگاه سوم تیمی نونهالان قرار گرفتند.

رئیس هیات سه گانه استان در خصوص این مسابقات گفت؛  این مسابقات که با استقبال بی نظیر ورزشکاران و تیم های شرکت کننده مواجه شد، ۱۷۸ ورزشکار از ۲۵ استان به رقابت پرداختند که در پایان محمد امین یزدانی از اصفهان در رده نونهالان به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت و علی احمدی و آرمان مرادی از استان زنجان و کردستان به ترتیب بر سکوی دوم و سوم ایستادند.

رنجکش افزود: در رده نوجوانان مقام قهرمانی به امیر حسین پورحاجی از آذربایجان شرقی رسید و فربد هادی پور از چهارمحال و بختیاری و مهدی انصاری از زنجان دوم و سوم شدند.

 در بخش تیمی این رقابت ها و در رده نونهالان تیم اصفهان قهرمان شد و تیم های زنجان و آذربایجان شرقی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در رده نوجوانان نیز تیم آذربایجان شرقی بر سکوی نخست قرار گرفت و تیم های اردبیل و اصفهان به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند.

 این مسابقات در رده نونهالان به مسافت ۲۰۰ متر شنا و ۲۰۰۰ متر دو و در رده نوجوانان به مسافت ۴۰۰ متر شنا و ۳۰۰۰ متر دو برگزار شد.

فرامرز رنجکش با اشاره به  آمادگی ورزشکاران افزود؛ تمامی سه گانه کاران استان از آمادگی بالایی برخودار بودند.

وی به تمرینات برنامه ریزی شده در طول هفته اشاره کرد و گفت؛ با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام شده بود تمامی ورزشکاران در طول هفته با انجام تمرینات مختلف زیر نظر مربیان هیات از آمادگی بالایی برخوردار بودند، که امیدواریم در سایر مسابقاتی که در ماه های آینده نیز برگزار خواهد شد شاهد موفقیت های سه گانه کاران استان باشیم.